Kancelaria
Podaje dłoń

Podaje dłoń

Kancelaria pomaga w sferze prawnej klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju.  Świadczone usługi polegają na reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed sądami, urzędami, organami ścigania, a także na doraźnej jednorazowej pomocy: poradach, sporządzaniu opinii czy przygotowania projektów umów.

Moja praca pozwala skrócić postępowanie, zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć stres i nieprzyjemności wynikłego ze specyfiki postępowania sądowego.

 

Moim celem jest doprowadzenie do sytuacji, gdy powszechne będzie zapobieganie a nie leczenie. Dlatego Kancelaria prowadzi akcje informacyjne, szkoleniowe również z udziałem specjalistów z różnych branży - to nieprawda, że im  więcej Klient wie, tym prawnik ma mniej pracy. Większa wiedza sprawia jedynie, że jest bardziej świadomym Klientem.

  


 324

324

Martyna Maciejewska – Przyłucka adwokat

Założycielka Kancelarii, od roku 2004 świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.  Aplikację adwokacką odbyła w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Aktualnie doktorant  pod  kierunkiem prof. zw. dr. hab. Macieja Zielińskiego w Katedrze Tworzenia i Wykładni Prawa na Wydziale  Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi zajęcia na Akademii Sztuki w Szczecinie z ochrony własności intelektualnej.

Specjalista z zakresu spraw dotyczących uprowadzenia dziecka opartych na Konwencji Haskiej.

 Prowadziła liczne szkolenia, m. in.:

- prawa pracy

- zakładania działności gospodarczej.

Sportowiec – aktywna uczestniczka Ogólnopolskich Spartakiad Prawniczych z bardzo dobrymi wynikami  (Spartakiada w Szczyrku w 2011 roku –  I miejsce w skoku w dal, II miejsce w siatkówce kobiet)   

Pracę traktuje w podobny sposób jak udział w zawodach sportowych – ambitnie ale zgodnie z zasadami. Ważny jest dla niej bezpośredni kontakt z klientem i szybkość działania.